Salon privé

„Salon PRIVÉ“ FLOSSMANN – Ekskluzywna przymiarka sukien ślubnych

W styczniu 2017 roku, w odpowiedzi na liczne prośby i zapytania od naszych przyszłych panien młodych, dlatego wprowadziliśmy nową, wyjątkową usługę – Salon PRIVÉ. Naszym głównym celem jest zapewnienie intymności i komfortu podczas wyboru najważniejszej sukni w życiu każdej panny młodej.

Salon PRIVÉ to niezwykła przestrzeń, którą oddajemy do Waszej dyspozycji poza standardowymi godzinami pracy, byście mogły cieszyć się pełną prywatnością podczas przymiarek. Wierzymy, że wyjątkowe doświadczenie zakupu sukni ślubnej powinno być równie magiczne, jak sam dzień ślubu.

To także wspaniała okazja, by obdarować Pannę Młodą prezentem, który na zawsze pozostanie w jej sercu. Nasze doświadczone konsultantki ślubne, z pasją i profesjonalizmem, służą radą i wsparciem, pomagając Wam wybrać niepowtarzalną suknię oraz idealne dodatki.

W naszym salonie PRIVÉ, otoczonym ciepłym światłem lampy, możecie się zrelaksować przy kieliszku wina, kawie, smakołykach i muzyce, zapominając o stresie związanym z poszukiwaniem wymarzonej sukni ślubnej. To miejsce, gdzie magia ślubnych przygotowań staje się rzeczywistością.


Pragniemy sprostać Waszym oczekiwaniom, dlatego proponujemy kilka dostępnych terminów:

  • Poniedziałek – Piątek od 19.00 do 21.00
  • Sobota od 15.00 do 17.00

Jednak jesteśmy elastyczni i gotowi dostosować się do Waszych preferencji. Jeśli inne godziny bardziej Wam odpowiadają, wystarczy wcześniej się z nami skontaktować, a z pewnością znajdziemy dogodny termin.

Koszt indywidualnej wizyty w terminu PRIVÉ wynosi tylko 400 zł.


 Nasza drzwi są otwarte na Wasze marzenia.

Bardzo prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny lub osobisty, aby ustalić konkretny termin.

Tel. 507 809 912

W salonie Flossmann pragniemy, abyście poczuły się jak w bajce, dlatego zapraszamy Was do magicznego świata sukien ślubnych. Przyjdźcie i pozwólcie nam sprawić, że Wasz dzień ślubu będzie jeszcze bardziej niezapomniany!