INFO

Kochane Panny Młode
zrobiliśmy listę najczęściej zadawanych nam pytań i odpowiedzieliśmy na nie, a mianowicie:

– Dlaczego muszę umawiać termin przymiarki w salonie gdy poszukuję sukni?

Odp: Dbając o wysokie standardy obsługi klienta oraz aby Wam ułatwić i umilić poszukiwania tego właściwego modelu przymiarki umawiamy wcześniej na konkretny termin i mamy tu trzy ich warianty:

1) bezpłatny termin od poniedziałku do soboty łącznie .

2) ekskluzywny termin „ privé ” ( 250 zł spotkanie intymne przy szampanie i smakołykach ,poza zwykłymi godzinami pracy salonu, tylko specjalnie dla Was, czas do 3 godzin )

– Która z opcji terminów pasuje do mnie i którą powinnam wybrać ?

Odp: Termin 1)  jest idealny dla tych z Was, które dokładnie wiedzą czego chcą i konkretnie wiedzą co Wam pasuje.

Termin 2) „privé” jest traktowany głównie jako prezent , który przyjaciółki wykupują jako formę przyjemnej niespodzianki dla przyszłej Panny Młodej. Łączymy tu ekskluzywną formę obsługi z miłą atmosferą, przy dobrej muzyce, szampanie itd. z gwarancją, że taki sposób poszukiwań tego wymarzonego modelu będzie czystą przyjemnością a wręcz formą relaksu .

– Ile sukien mogę w czasie wizyty przymierzyć ?

Odp: Ilość sukien ogranicza jedynie czas konkretnej przymiarki , wiec wiadomo– im dłuższy czas tym więcej modeli sukien do zmierzenia .

– Ile osób może mi towarzyszyć podczas przymiarki?

Odp: W naszym salonie liczba osób towarzyszących przyszłej Pannie Młodej nie jest w żaden sposób ograniczona, jednak z doświadczenia wiemy i sprawdza się to zawsze, że jeśli doradców jest więcej niż trzech powstaje problem – więcej podzielonych zdań, mętlik w głowie i tym samym jeszcze większy kłopot przy podjęciu decyzji, a przecież decyzja Panny Młodej jest tu najistotniejsza .

– Czy mogę fotografować mierzone przeze mnie suknie?

Odp: Oczywiście  w tej , która Tobie najbardziej się spodobała .

– W jakich rozmiarach suknie są do zmierzenia w salonie ?

Odp: Nasze salonowe modele przeważnie dostępne są w rozmiarze 36/38, ale każdą z sukien można zamówić do kupienia w dowolnym rozmiarze.

– Czy wszystkie suknie na zdjęciach ze strony internetowej są dostępne w salonie?

Odp: Tak, wszystkie suknie, których zdjęcia umieszczamy na naszej stronie internetowej ( i wiele innych modeli) , dostępne są na miejscu w salonie ,staramy się na bieżąco aktualizować dane ale w związku z dużym zainteresowaniem naszymi sukniami może zdarzyć się tak , że pojedyncze modele nie są dostępne ponieważ właśnie zostały sprzedane. Staramy się to jednak mieć zawsze pod kontrolą.

– W jakich kategoriach cenowych można znaleźć suknie w Państwa salonie?

Odp: Suknie nasze kosztują od 3000 zł  do 9000 zł . Mamy w naszej ofercie również drogie , ekskluzywne modele.  Zawsze mamy też modele salonowe w super cenach, jeśli takie Was interesują warto o nie spytać .

 

Jeśli jeszcze na jakieś pytanie nie udzieliliśmy odpowiedzi prosimy dzwonić , pisać maile lub kontaktować się z nami na Facebooku,
zawsze służymy Wam naszą radą i pomocą …

Umów się z nami telefonicznie na przymiarkę sukni (713 372 696) , już cieszymy się na Twoją wizytę i na to, że może dołączysz do wielkiego grona naszych szczęśliwych Panien Młodych.

Twój Salon FLOSSMANN