O nas

Droga Panno Młoda

 

Jako jeden z najstarszych salonów w Wiedniu oferujemy Pannom Młodym nasze długoletnie doświadczenie i wyszukane europejskie top kolekcje (PRONOVIAS, StellaYork,Modeca) w najlepszych cenach.

Jesteśmy dumni z tego, że od początku istnienia naszego salonu we Wrocławiu a wiec już ponad  + 25 lat, jesteśmy przedstawicielami trzech najlepszych polskich kreatorów mody ślubnej

AGNES Bridal Dream,  VANILLA Sposa  i  ELIZABETH Passion

odnoszących ogromne sukcesy na rynkach zagranicznych na całym świecie . Suknie tych trzech największych producentów szyte są tylko i wyłącznie w 100% w Polsce, zapewniając miejsca pracy i są najlepszą wizytówką polskiej marki.

Fasony, różnorodność tkanin a przede wszystkim piękno tych sukien i jakość ich wykonania są ich najlepszą wizytówką a swoją klasą dorównują wszystkim światowym top-kolekcjom. Dowodem na to są liczne nagrody na targach poza granicami naszego kraju.

Salon FLOSSMANN jest gwarancją najwyższej jakości i fachowości .

 

Kochane Panny Młode

zrobiliśmy listę najczęściej zadawanych nam pytań i odpowiedzieliśmy na nie, a mianowicie :

Dlaczego muszę umawiać termin przymiarki w salonie gdy poszukuję sukni?

Odp: Dbając o wysokie standardy obsługi klienta oraz aby Wam ułatwić i umilić poszukiwania tego właściwego modelu przymiarki umawiamy wcześniej na konkretny termin i mamy tu trzy ich warianty:

1) bezpłatny termin od poniedziałku do czwartku łącznie ( czas maksymalnie 1 godzina )

2) termin płatny ( 100 zł w postaci kuponu podarunkowego ) w piątki i soboty ( maksymalnie do 2 godzin )

3) ekskluzywny termin „ privé ” ( 250 zł spotkanie intymne przy szampanie i smakołykach ,poza zwykłymi godzinami pracy salonu, tylko specjalnie dla Was, czas do 3 godzin )

Która z opcji terminów pasuje do mnie i którą powinnam wybrać ?

Odp: Termin 1 godzina jest idealny dla tych z Was, które dokładnie wiedzą czego chcą i konkretnie wiedzą co Wam pasuje.

Termin 2 godzin jest dla tych z Was, które potrzebują fachowej porady naszej stylistki i w spokoju , bez stresu i pośpiechu pragną zmierzyć kilka modeli wraz z wybranymi dodatkami.

Termin „privé” jest traktowany głównie jako prezent , który przyjaciółki wykupują jako formę przyjemnej niespodzianki dla przyszłej Panny Młodej. Łączymy tu ekskluzywną formę obsługi z miłą atmosferą, przy dobrej muzyce, szampanie itd. z gwarancją, że taki sposób poszukiwań tego wymarzonego modelu będzie czystą przyjemnością a wręcz formą relaksu .

Dlaczego opłatę za przymiarkę muszę uiścić wcześniej, przed jej terminem?

Odp. Aby poszukiwania sukni nie były stresujące, szybkie i chaotyczne dla Was, zdecydowaliśmy wprowadzić terminy płatne w piątki i soboty , co pozwoli nam skoordynować lepiej naszą pracę i grafik, rozplanować i wydłużyć zwykły czas przymiarki, jest to jednak opłata w formie kuponu podarunkowego, który można zrealizować w naszym salonie .

Co się dzieje , kiedy mam kupon podarunkowy a jednak nie znalazłam w Państwa salonie odpowiadającej mi sukni?

Odp: Kupon taki może być zrealizowany wtedy w naszym salonie przy zakupie dodatków tj. welonu, stroika itd.

Ile sukien mogę w czasie wizyty przymierzyć ?

Odp: Ilość sukien ogranicza jedynie czas konkretnej przymiarki , wiec wiadomo– im dłuższy czas tym więcej modeli sukien do zmierzenia .

Ile osób może mi towarzyszyć podczas przymiarki ?

Odp: W naszym salonie liczba osób towarzyszących przyszłej Pannie Młodej nie jest w żaden sposób ograniczona, jednak z doświadczenia wiemy i sprawdza się to zawsze, że jeśli doradców jest więcej niż trzech powstaje problem – więcej podzielonych zdań, mętlik w głowie i tym samym jeszcze większy kłopot przy podjęciu decyzji, a przecież decyzja Panny Młodej jest tu najistotniejsza .

Czy mogę fotografować mierzone przeze mnie suknie?

Odp: Oczywiście , w każdej z mierzonych sukien można zrobić zdjęcie.

W jakich rozmiarach suknie są do zmierzenia w salonie ?

Odp: Nasze salonowe modele przeważnie dostępne są w rozmiarze 36/38, ale każdą z sukien można zamówić do kupienia w dowolnym rozmiarze.

Czy wszystkie suknie na zdjęciach ze strony internetowej są dostępne w salonie?

Odp: Tak, wszystkie suknie, których zdjęcia umieszczamy na naszej stronie internetowej ( i wiele innych modeli) , dostępne są na miejscu w salonie ,staramy się na bierząco aktualizować dane ale w związku z dużym zainteresowaniem naszymi sukniami może zdarzyć się tak , że pojedyncze modele nie są dostępne ponieważ właśnie zostały sprzedane. Staramy się to jednak mieć zawsze pod kontrolą.

W jakich kategoriach cenowych można znaleźć suknie w Państwa salonie?

Odp: Suknie nasze kosztują od 3000 zł  do 9000 zł . Mamy w naszej ofercie również drogie , ekskluzywne modele.  Zawsze mamy też modele salonowe w super cenach, jeśli takie Was interesują warto o nie spytać .

 

Jeśli jeszcze na jakieś pytanie nie udzieliliśmy odpowiedzi prosimy dzwonić , pisać maile lub kontaktować się z nam na Facebooku,

zawsze służymy Wam naszą radą i pomocą …


Umów się z nami telefonicznie na przymiarkę sukni (71/337 26 96) , już cieszymy się na Twoją wizytę i na to, że może dołączysz do wielkiego grona naszych szczęśliwych Panien Młodych.

Twój Salon FLOSSMANN